Doprajte si kvalitný spánok

Vaša spokojnosť, pohodlie a kvalitný spánok sú našou prioritou.

image585

Apartmány MINATA ponúkajú komfortné ubytovanie v priestranných a moderne zariadených  izbách. V každom apartmáne sú nové a pohodlné postele s rozmermi 200x180 cm alebo 200x90 cm s kvalitnými vysokými antialergickými matracmi, vankúše a periny s príjemnými damaškovými obliečkami, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, LED televízor, SAT TV, parkovacie miesto a WIFI pripojenie. Hostia majú vytvorené podmienky na vlastnú prípravu jedál v kompletne zariadených kuchyniach. Najbližšia reštaurácia je len 1 minútu chôdze od apartmánov, kde sa naši hostia môžu stravovať so zľavou. V tesnej blízkosti je kaviareň s občerstvením aj obchodný dom Lidl. Počas zimnej sezóny môžu hostia využívať lyžiareň, v lete je k dispozícii terasa s posedením a grilom. Parkovanie a wifi je zadarmo.


K dispozícii je 5 apartmánov:

2 x Apartmán FAMILY pre 4 osoby

Apartmán DELUXE pre 4-5 osôb

Apartmán JUNIOR pre 2-3 osoby

Apartmán COMFORT pre 4-5 osôb

Priestranný štúdiový apartmán FAMILY pre 4 osoby

Moderný štúdiový apartmán FAMILY pre 4 osoby je ideálny pre rodinu s deťmi. Je tvorený z priestrannej izby spojenej s kuchyňou, kde sa nachádza jedna manželská posteľ a dve jednolôžkové postele. Kuchynská časť má jedálenský set pre 4 osoby a kompletne zariadenú kuchyňu so spotrebičmi- chladnička, dvojplatnička na varenie, mikrovlnná rúra, varná kanvica. Vo vstupnej chodbe je vešiaková stena, skriňa a zrkadlo.

Objednávka Ubytovania

Apartmán DELUXE s dvoma spálňami a obývacou izbou pre 4-5 osôb

Veľkorysý apartmán DELUXE s dvomi samostatnými spálňami s manželskými posteľami a jednou prístelkou je vhodný pre 4-5 osôb. V apartmáne sa nachádza obývacia izba s veľkou sedačkou a jedálenskou časťou. K dispozícii je kompletne zariadená kuchyňa so spotrebičmi- chladnička s mrazničkou, plynový sporák s rúrou, mikrovlnná rúra, varná kanvica. Vo vstupnej chodbe je vešiaková stena, skrine a zrkadlo.

Objednávka Ubytovania

Štúdiový apartmán JUNIOR pre 2-3 osoby

Útulný štúdiový apartmán JUNIOR je vhodný pre 2 osoby. Apartmán pozostáva s priestrannej izby spojenej s kuchyňou, kde sa nachádza manželská posteľ, sedačka po rozložení vhodná ako prístelka pre 3. osobu, kompletne zariadená kuchyňa so spotrebičmi- chladnička s mrazničkou, dvojplatnička na varenie, mikrovlnná rúra, varná kanvica a jedálenský set pre 2-3 osoby. Vo vstupnej časti je vešiaková stena, skriňa a zrkadlo.

Objednávka Ubytovania

Apartmán COMFORT s dvoma spálňami pre 4-5 osôb

Dvojspálňový apartmán COMFORT má v jednej izbe manželskú posteľ a pohovku, ktorá je po rozložení vhodná ako prístelka a v druhej izbe dva samostatné lôžka, ktoré môžu byť oddelené alebo spojené. V apartmáne je kompletne zariadená kuchyňa so spotrebičmi- chladnička s mrazničkou, dvojplatnička, mikrovlnná rúra, varná kanvica a jedálenský set pre 4 osoby.

Objednávka Ubytovania

Uvedené ceny sú za celý apartmán za 1 noc vrátane DPH.

V cene je zahrnuté: ubytovanie, servisný poplatok, Wifi pripojenie, parkovanie, záverečné upratovanie.

Príplatky: 

Miestny poplatok 1,- EUR / 1 osoba / 1 noc

Detská postieľka 8,- EUR / celý pobyt

Prístelka 8,- EUR / 1 noc

Upratovanie počas pobytu 10,- EUR / apartmán 

Výmena posteľného prádla 15,- EUR / apartmán


Platba je možná len v hotovosti.

Poznámky

 

Apartmány MINATA nie sú vhodné pre fyzicky postihnuté osoby z dôvodu ubytovacej časti na poschodí. 

Domáce zvieratá nie sú povolené.

Celý objekt je nefajčiarsky.