SLUŽBY

Ubytovanie

Ponúkame úplne nové ubytovanie v Liptovskom Mikuláši v 5 apartmánoch s celkovou kapacitou 20 osôb. Po relaxe, turistike alebo lyžovačke Vám ponúkame pohodlný spánok v kvalitných a moderných posteliach s vysokými antialergickými matracmi, príjemnými damaškovými obliečkami. Vaše pohodlie a spokojnosť sú našou prioritou. V priestranných izbách máte všetko potrebné, či už kuchyňu, kúpeľňu, TV SAT, wifi. Všetky služby sú doslova len pár minút od nás.

Stravovanie

Hostia majú vytvorené podmienky v kompletne zariadených kuchyniach na vlastnú prípravu jedál, čo je ideálne hlavne pre rodiny s deťmi. Len pár krokov od apartmánov sa nachádza reštaurácia, kde je možné stravovať sa počas pobytu so zľavou. Ďalšie reštaurácie sú v centre mesta vzdialené od 500 m, prípadne si môžete objednať donášku jedál do vášho apartmánu. V tesnej blízkosti sa nachádza non stop kaviareň s občerstvením. 

Preprava osôb 6+1

Našim hosťom poskytujeme prepravu z/do letiska Poprad-Tatry, Bratislava alebo rakúskeho letiska Schwechat, prípadne do rôznych miest na Slovensku. Ponúkame prepravu pre 6 osôb na VW Multivan. Samozrejmosťou je preprava batožiny, prestávky počas cesty podľa želania cestujúcich. Prepravu je potrebné rezervovať min.2 dni vopred. Cenová ponuka je individuálna podľa plánovanej trasy.