Lokalita

Kde sa nachádzame

Apartmány sa nachádzajú na okraji turistického a historického mesta Liptovský Mikuláš- 0,5 km od centra mesta, len 2 km od najväčšieho termálneho aquaparku na Slovensku Tatralandia a priehrady Liptovská Mara a 14 km od vyhľadávaného lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry, a len niekoľko minút od ďalších výborných lyžiarskych stredísk- Žiarce Pavčina Lehota, Liptovský Ján, Žiarska dolina.

Taktiež sa nachádzame na príjazdovej ceste do okolitých dolín, ktoré sú preslávené nedotknutou prírodou a možnosťami turistiky a cykloturistiky. 


Rôzne zaujímavé služby môžu hostia využiť v okolí max. 1 km- reštaurácie, bary, wellness, hypermarkety, lékáreň, autobusová a vlaková stanica, čerpacia stanica.

Jednoduchý prístup

Autom:  

Z diaľnice D1 smer Liptovský Trnovec, Aquapark Tatralandia – len 2 km.

Z Poľska smer Liptovský Mikuláš, popri Aquaparku Tatralandia – len 2 km. 

Vlakom a autobusom:

Mesto Liptovský Mikuláš má výborné cestné a železničné spojenie z Bratislavy aj Košíc. Z autobusovej a vlakovej stanice – len 500 m.

Taxi doprava: 

Taxi autá sú k dispozícii na parkovisku pred vlakovou a železničnou stanicou alebo na zavolanie. Poplatok za dopravu k nám je približne 3,- EUR.   

Vieme Vám zabezpečiť zabezpečiť prepravu z vlakovej a autobusovej stanice, z letiska Poprad, alebo prepravu podľa Vášho želania.   

Najvyhľadávanejšie atrakcie

Liptov je nádherný región na severe Slovenska, slovenská turistická destinácia číslo jeden v zime aj v lete. Na malom území tu nájdeme rozmanitosť prírody, vysoké štíty aj zelené lúky. 

Jedinečnosť Liptova spočíva aj v kombinácii aktívneho relaxu a oddychu v teplých termálnych prameňoch aquaparkov.


Vzdialenosti od najznámejších atrakcií:

Aquapark Tatralania- 2 km

ZOO Kontakt- 2 km

Jasná Nízke Tatry- 14 km

Aquapark Gino Paradise- 18 km

Demänvská ľadová jaskyňa- 11 km

Damänovská jaskyňa slobody- 13 km

mesto Liptovský Mikuláš- 0,5 km